29 Aralık 2017

Arap Saçı

Saç kestirme işlerim arap saçına döndü! Kısa saç mı yoksa uzun saç mı bir türlü karar veremiyorum! Bir bakmışsınız saçımı uzatmaya karar vermişim, bir bakmışsınız saçımı tekrar kısacık kestirmişim. Yemin ediyorum çok maymun iştahlıyım!
2016 Ekim'inde sevgilim olmadığı halde sevgilimin beni aldattığını düşünmüştüm ve o ruh haliyle gidip saçlarımı kısacık kestirmiştim. kısacık kestirdiğim saçlarımı uzatıp uzatıp tekrar kestiriyorum. En son Mayıs ayının sonlarına doğru kestirmiştim ve bayağı uzatmıştım ama geçen pazar yine kestirdim çünkü canım öyle istedi. Ya hava böyle bi kapalı olsun, canım biraz sıkkın olsun hemen gidip saçımı kestiriyorum. Aslında kısa saç bana çok yakışıyor (havanın kapalı olması, canımın sıkkın olması bahane yani)
Ama bugün Özge Özpirinççi'nin harika bir fotoğrafını gördüm ve saçımı tekrar uzatmaya karar verdim. Zaten saçımı her kestirişimde saçımı tekrar uzatmaya karar veriyorum, lokman hekimden saç uzatan şampuanlar falan alıyorum. Ya inanın ne yaptığımı ben de bilmiyorum. Tek bildiğim şey çok maymun iştahlı birisi olduğum.
Bu arada kullandığım bitmoji küt saçlıydı ama saçımı tekrar kestirdiğime göre bitmojimi de tekrar kısa saçlı yapma vaktim geldiii!

0 yorum:

Yorum Gönder