8 Aralık 2017

Üniversite!

URYAP verilerine göre Türkiye'nin en iyi 3 üniversitesinden birini kazandım. Kendi şehrimde, ailemin yanında, Türkiye'nin en iyi 3 üniversitesinden birine gidiyorum(maşallah diyinn) Çok havalı! Ama gelin görün ki üniversite tee dağın başında. Ankara'dan Eskişehir'e hızlı trenle 1,5 saatte gidiliyor ben aynı sürede üniversiteye anca gidiyorum. Üstelik üniversitedeki sıra kuyrukları da cabası!(kuyruk diyince hangi üniversite olduğunu anlamışsınızdır artık shfjshf)Temmuz ayındaki son postumda üniversite yerleştirme sonucunun açıklanacağını söylemiştim. Açıklandı ve artık bende bir üniversiteliyim! Hatta 1. dönem bitmek üzere, bu kadar geç yazdığım için umarım kızmazssınız.
Derslerim gerçekten çok yoğun. Makale okuya okuya gözlerim kanlanıyor artık. Yeni bir dil, yeni bir alfabe öğrenmeye çalışıyorum. 9.30'daki derse gitmek için sabah 06.45'te uyanıyorum. Üniversite gerçekten zor ama bir o kadar da güzel. Artık özgür olduğumu hissedebiliyorum ve bu mükemmel bir şey!


Üniversite güzel şey! Hayatıma onlarca yenilik kattı ki bunların en önemlisi sanırım sevgilim oldu! Evet benim bir sevgilim var! İnanması çok zor geliyor değil mi? Aynı üniversitede okuyoruz, internetten tanıştık üniversitede buluştuk ve tanıştıktan yaklaşık 1 ay sonra çıkmaya başladık. Şu an 1,5 ay oldu.
Hala nasıl olduğuna anlam veremiyorum. Hiçbir zaman bir sevgilim olabileceğini düşünmemiştim. Bunu düşünmediği için de ilişkimde sorunlar yaşıyorum. Gerçekten de bir insan nasıl davranacağını bu kadar mı bilemez! Ben bilmiyorum işte. Bir sevgili gibi davranamıyorum. Daha çok yakın bir arkadaş, bir kanki gibiyim. Bu yüzden de 1-2 kez tartıştık ama sonunda tatlıya bağladık. Ama hala ''kanki'' tavrım geçmiş değil. Valla bana çok iyi katlanıyorsun aşkım teşekkür ederim!
Ya bakın gerçekten seviyorum. Onunla birlikteyken mutluyum ama mutlu olduğum kadar da gergin oluyorum. Gerçekten bu ilişki işlerine çok uzakmışım bunu öğrenmiş oldum. Benden süper kanka olur ama sevgili olmazmış bunu da öğrenmiş oldum. Yine de devam ettirmeye çalışıyoruz bakalım neler olacak...
1 yorum: