En güzel Tolgshow - Kameri Şeyler

7.01.2018

En güzel Tolgshow


Bugüne dek gördüğüm ve en çok güldüğüm talkshowu dün gece 22:30'da Fox Tv'de izledim. Yetenek abidesi Tolga Çevik ve kayınbiraderi Cem Yılmaz ortalığı yıktı geçirdi. Aslında çoğu yerde seyirci pek çok espriyi kaçırdı ama yine de program harikaydı. Tolgacık Dönüyor, Komutanın kızı bölümleri ise başlı başına birer komediydi. 

Tolga Çevik'in zekice hazırcevaplığı ve kaliteli esprileri zaten her zamanki gibiydi.Çorlulu yönetmen Fırat Parlak'a soktuğu zekice laflar, Cem Yılmaz'la girdiği efsane diyaloglar, saygılı duruşu Tolga Çevik'i gözümde bir kere daha milyonlara katladı. Geceden aklımda kalan en güzel diyaloglardan biri ise şu:

TÇ: Samimi bir şey soracağım şu 216'yı neden ben oynamadım ya?
CY: Bak şimdi, oğlum aile konusunu niye buraya getiriyorsun?
TÇ: Neyse bunu bayramda tartışırız.
CY: G.O.R.A. filminde 216'nın başına gelenleri biliyorsun. Ben şimdi enişteme nasıl böyle bir şey yapıyım? Ozan elin oğlu sonuçta.


Kesinlikle ve kesinlikle sizlere de öneriyorum, bu muhteşem bölümü izleyin. Oyunun 2. perdesinde Cem Yılmaz çıktıktan sonra oynanan doğaçlama da mükemmeldi. Komutanının kızına aşık olan Muhittin sabahın 6'sında kızı istemek için komutanının evine gidiyordu. En sonu zamandan dolayı aceleyle bitirilse de skeçteki espriler, yerinde laf sokmalar harikaydı. Ayrıca sahnede Tolga Çevik'in aşık olduğu kızı oynayan İlknur Şenel isimli hanım efendi(bkz. @ilknuursnl) de bence çok iyiydi. Acaba yeni bir Hande Soral mı geliyor ne dersiniz?


Gerçekten Şampiyonlar Ligi
Sizler de bölümü izlediniz mi? İzlediyseniz siz de fikirlerinizi benimle paylaşın :)
İzlemediyseniz buyrun ^^
Benim size önerilerim :
26.03-27.13
34.19-35.08


2 yorum:

  1. İzlemeyi çok istedim fakat tv den izleyemedim maalesef. İnstagramdan kısa kısa videolarını gördüm. Muhtemelen en kısa zamanda izleyeceğim.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Kesinlikle öneririm, çoğu espri havada kaldı, yer yer birbirlerini kapattıkları oldu ama yine de izlemeye değer bir program. Teşekkür ederim:-)

      Sil