5 yorum
 1. Hem üzüldüm, hem şaşırdım, tabii bilemem neler yaşadıklarını...babam bana çok iyi davranıyor, her dediğimi yapıyor demişsin ama yine de nefret etmeni anlayamadım, kardeşinle ne yaşadın onu da bilemem ama bence bu konuyu kendi başına çözemezsin, profesyonel bir yardım alsan derim, terapi olur, hatta ailece konuşsanız...anlayışlı bir psikologla konuşsan...belki yardımı olur...yani ben tarafsız olarak bakmaya çalıştım...

  Umarım geçer bu mutsuzluklar, nefreter, düşmanlıklar...sevgi dolu bir aile olursunuz inşalllah...güzel düşünelim güzel olsun:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim, olaydan sonra bununla artık kendi başıma baş edemeyeceğimi ben de fark ettim ve psikiyatriden randevu aldım. Gerçekten artık dayanamıyorum ve yardıma ihtiyacım var..

   Sil
 2. Öncelikle gerçekten zor bir hayat geçirdiğin belli bunlar saçını kestirerek atlatacağın şeyler değil ayrıca kendini değiştirmek saç kestirmekle mümkün olacak bir şey değil ve bu tek başına atlatabileceğin bir durum gibi görünmüyor bir an evvel bir uzmana danışman gerekiyor umarım kendine güvenip bu kapıyı kendin ve hayatındakiler için aralayabilirsin..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim, olaydan hemen sonra psikiyatriden randevu aldım. Desteğe ihtiyacım olduğunun farkındayım..

   Sil
  2. Çok çok sevindim senin adına umarım her şey yoluna girer ve mutlu bir hayatın olur ..

   Sil

Kullanmak istediğiniz emojiyi kopyalayıp yapıştırabilirsiniz ^^

😀😃😄😁😆😅😂🤣☺️😊😇🙂🙃😉😌😍😘😗😙😚😋😛😝😜🤪🤨🧐🤓😎🤩😏😒😞😔😟😕🙁☹️😣😖😫😩😢😭😤😠😡🤬🤯😳😱😨😰😥😓🤗🤔🤭🤫🤥😶😐😑😬🙄😯😦😧😮😲😴🤤😪😵🤐🤢🤮🤧😷🤒🤕🤑🤠😈👿👍🏻👎🏻👊🏻🙌🏻👏🏻🤝🤲🏻🤜🏻👌🏻👈🏻👉🏻✌🏻🤞☝🏻✋🏻🖐🏻🙏🏻👋🏻💁🏻‍♀️💁🏻‍♂️🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♂️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♂️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♂️