4 yorum
 1. Yakışır bal gibi de yakışır ama yüzün şekli çok önemli, her yüze yakışmıyor. Mesela bana asla yakışmaz. Uzun yüzlülere yakışmıyor. Elizabeth Taylor'un gençliği gibi alnı bombeli, yanakları bombeli, kısa burunlu, uzun olmayan yüzlere çok yakışıyor. Mariliyn Monroe da kısacık saçlıydı çok da yakışıyordu.:) Ama işte her yüze yakışmıyor....

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet haklısınız gerçekten her yüze yakışmıyor, yüzün ince, zayıf ve keskin hatlara sahip olması bence önemli. Lakin şöyle bir şey var; benim yüzümde ince ve uzun. O yüzden çevremde kime sorsam ''Ayy deli misin sakın kestirme, sana hiç yakışmaz'' gibi şeyler dediler. Ama onları dinlemedim ve iyi ki dinlememişim. Saçımı kestirince yüz hatlarım belirginleşti, kendime özgüvenim geldi. Gerçekten denemeden bilemiyor insan.. ama tabi bunun sonuçları kötü de olabilirdi Allahtan öyle olmadı. Gerçekten çok zor ve cesaret gerektiren bir karar :)
   Yorumunuz için çok teşekkür ederim :)

   Sil
 2. Kısa saç bazı kadınlara gerçekten çok yakışıyor, bazılarına yakışmıyor. Bence insan kendisine ne yakıştırıyorsa onu yapmalıdır yani sadece kısa saç konusunda değil, her konuda insan kendine yakışanı yapmalıdır çevredeki insanlar nasıl düşünür, diye yapacaklarımızdan vazgeçersek kaybeden bizler oluruz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle yorumunuza katılıyorum. ''Elalem ne der'' diye düşüne düşüne kendi hayatımızı yaşayamıyoruz, oysa unutmamamız gereken bir şey var ki o da önemli olanın elalemin ne diyeceği değil bizim ne istediğimizdir.
   Kısa saç evet her yüz hattına yakışmıyor, ama bunu da gerçekten denemeden bilemiyoruz. Bana çok dediler ''kısa saç sana yakışmaz'' diye. İyi ki onları dinlememişim, şimdi gerçekten sonuçtan memnunum.
   Güzel yorumunuz için de teşekkür ederim, sağlıcakla kalın :)

   Sil

Kullanmak istediğiniz emojiyi kopyalayıp yapıştırabilirsiniz ^^

😀😃😄😁😆😅😂🤣☺️😊😇🙂🙃😉😌😍😘😗😙😚😋😛😝😜🤪🤨🧐🤓😎🤩😏😒😞😔😟😕🙁☹️😣😖😫😩😢😭😤😠😡🤬🤯😳😱😨😰😥😓🤗🤔🤭🤫🤥😶😐😑😬🙄😯😦😧😮😲😴🤤😪😵🤐🤢🤮🤧😷🤒🤕🤑🤠😈👿👍🏻👎🏻👊🏻🙌🏻👏🏻🤝🤲🏻🤜🏻👌🏻👈🏻👉🏻✌🏻🤞☝🏻✋🏻🖐🏻🙏🏻👋🏻💁🏻‍♀️💁🏻‍♂️🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♂️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♂️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♂️