6 yorum
 1. Merhaba.Bu blog sayfanızı ilk ziyaretim.Paylaşımlarınızı da ilk okuyuşum.İlk başta acaba bir kitap,bir hikaye,bir senaryo mu diye düşündüm.Ama okudukça kendinizden kesitler olduğunu anladım.Blog bir nevi terapi gibidir.Yazmak iyi gelir.İyi hissettirir.Paylaşmak içinde tutmaktan iyidir genelde.Kafaların boş olmasından sa dolu bir kafayı yazıya dökmek rahatlatır da.İnsan ilişkileri kısmına değinmiyorum kim nasıl isterse hissederse o şekilde yaşar.Ben işin blog kısmında''yazmaya devam''diyorum size...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim, kesinlikle katılıyorum size. 5 yıldır blog yazıyorum ve gerçekten bir nevi bir terapi gibi, içimi rahatlatıyor, kafamı boşaltmamı sağlıyor :)

   Sil
 2. Herkes farklıdır sen de yazmışsın zaten, kimi üzüntüsünü belli eder, kimi edemez, gözyaşlarını içine akıtır, kimi dışına. Mesafeli insan olmak kötü bir şey değil bence hatta bu zamanda çok gerekli bir şey, gazetelerde, internet sitelerinde neler okuyorum ben. Bu kadarı da olamaz! diyorum. Öyle bir devir ki, arkadaşına güvenemiyorsun, sevgiline güvenemiyorsun, kocana/karına güvenemiyorsun.
  Neyse üzülme, güçlü ol daha gençsin karşına çok insanlar çıkacak daha...:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim, hayırlısı neyse o olsun artık :)

   Sil
 3. Bazen bende içimi döküyorum buralara rahatlatıyor.:) iyi yapıyorsun sende, böyle mutluyuz biz:))buarada mimledim seni:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet kesinlikle öyle :) Yaa çok teşekkür ederim bu benim ilk mim'im olacakk çok heyecanlandımm:))

   Sil

Kullanmak istediğiniz emojiyi kopyalayıp yapıştırabilirsiniz ^^

😀😃😄😁😆😅😂🤣☺️😊😇🙂🙃😉😌😍😘😗😙😚😋😛😝😜🤪🤨🧐🤓😎🤩😏😒😞😔😟😕🙁☹️😣😖😫😩😢😭😤😠😡🤬🤯😳😱😨😰😥😓🤗🤔🤭🤫🤥😶😐😑😬🙄😯😦😧😮😲😴🤤😪😵🤐🤢🤮🤧😷🤒🤕🤑🤠😈👿👍🏻👎🏻👊🏻🙌🏻👏🏻🤝🤲🏻🤜🏻👌🏻👈🏻👉🏻✌🏻🤞☝🏻✋🏻🖐🏻🙏🏻👋🏻💁🏻‍♀️💁🏻‍♂️🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♂️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♂️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♂️