15 Ocak 2018

Ve bitti...

Bir önceki yazımda yazmıştım gerçek aşk bu mu diye.. hayır, bu değilmiş. 3 gün önce ayrıldık. Normal konuşmayla başlayan gecemiz ayrılıkla sonuçlandı.. ama mutluyum. Ne daha fazla onu üzmeye ne de kendimi daha fazla germeye hakkım yoktu zaten.
Neredeyse 3 ay olmuştu ama birbirimizi hiç tanımıyorduk. Diyor ki ''ben seni tanıyorum, en sevdiğin şarkıcı Cem Karaca, en sevdiğin renk mavi...'' Afedersin canım ama Cem Karaca'yı sevdiğimi sağır sultan bile duydu. Ayrıca en sevdiğim renk de mavi değil kırmızı.
Her neyse, uzatmanın manası yoktu zaten. Bir önceki yazımda söylediğim her şeyi ona karşı da söyledim. Rahatladım. Ve inanın kalbimde ne bir üzüntü ne bir pişmanlık var. Herkes kendi yoluna artık.
Ama beni asıl üzen O'nun adiliği oldu. Bu sözlerim sana:
Blogumu okuyup okuyup karşıma gelmişsin. Bi de diyorsun ki ''hissediyorum''. Gerçekten çok adisin. Eğer gerçekten hissetseydin böyle olmazdı zaten.
Yolun açık olsun

Ben 3 aydır hiç mutlu olmadığım kadar mutluyum.
2 yorum:

  1. Ne denilir geçmiş olsun diyeyim, çok gençsin Kamer'ciğim, gerçek aşk için acele etme, nasılsa olur. Her hoşlanma, her "ay ne yakışıklı çocuk", veya erkekler için "Ay ne güzel kız" aşk demek değildir. Gerçi bu konuda tavsiye verecek enson kişiyim ama uzmanlar öyle diyor, iç sezilerim de öyle diyor:)Hoşlanma, beğenme başka şey, aşk başka şey.
    Sevgiler:)

    YanıtlaSil
  2. Çok teşekkür ederim, günümüzde hemen herkes ''ayy ne yakışıklı çocuk'' dediği kişiyi gerçek aşk sanıyor, umarım ben o ''herkes''ten olmam. Dediğiniz gibi hoşlanma başka şey aşk başka şey. Umarım geldiğinde bunun farkına varırım. Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim, benim için çok değerli:)

    YanıtlaSil