8 yorum
 1. Çok üzüldüm Kamer'ciğim, stresten filan olmasın? Dilerim en, en, en kısa zamanda geçer, Allah şifalar versin, notlarının yüksek gelmesine çok sevindim. Geçenlerde mutluluk hormonlarının kanser hücrelerini nasıl yok ettiğini, yendiğini gösteren bir video gördüm internette, onlar bile yeniliyorsa, kurdeşen de yenilir diye düşündüm. Mutlu ol, yen o hastalığı. Moral her şeyi yener.
  Tekrar geçmiş olsun. :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim Müjde ablacım :) İnşallah kurtulacağım bu illetten.
   Adı hastalık ismi gibi gelmiyor, kurdeşen ürtiker sıradan bir şeymiş gibi geliyor ama yaşayan bilir onun ne illet olduğunu :((

   Sil
 2. Unuttum, Marilyn'in bu pozunu ilk kez görüyorum çok severim rahmetliyi, çok tatlı...:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim :) Hangi filme ait olduğunu bilmiyorum. Google'a ''itch tumblr'' yazınca çıktı :D

   Sil
 3. Bir alerji testi yaptırsan, belki farklı şeylere hasssiyetin vardır.
  Geçmiş olsun ♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim ❤️ Alerji testi yaptırdım hiçbir şeye alerjim yokmuş. Hava ve yemek kaynaklı hiçbir şeye alerjim yokmuş 😞 neden böyle oluyorum bilmiyorum..

   Sil
 4. Kaşıntı sorunu bende de var özellikle geceleri uyutmuyor... Ama cildimde hiç bir kızarıklık ufacık bir kabartı bile yoktur. Uyuz da yok... Cildiye doktoru bir anlam veremiyor. Alerji testi yaptırmak için randevu aldım ama testten kaçtım :) Bakalım ne olacak çok pis bir şey kaşıntı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahh hem de ne pis bir şey.. alerji testi çok basit oluyor 1 dakika bile sürmüyor, böyle küçük iğnelerin olduğu bir şey var üzerindeki her bir iğneye 1 damla sıvı damlatıyorlar sonra o aleti kolunuza bastırıyorlar böyle çok az acıyor yani kan aldırmaktan 1000000000 kat daha acısız bir şey öyle diyim:) geçmiş olsun bu arada:)

   Sil

Kullanmak istediğiniz emojiyi kopyalayıp yapıştırabilirsiniz ^^

😀😃😄😁😆😅😂🤣☺️😊😇🙂🙃😉😌😍😘😗😙😚😋😛😝😜🤪🤨🧐🤓😎🤩😏😒😞😔😟😕🙁☹️😣😖😫😩😢😭😤😠😡🤬🤯😳😱😨😰😥😓🤗🤔🤭🤫🤥😶😐😑😬🙄😯😦😧😮😲😴🤤😪😵🤐🤢🤮🤧😷🤒🤕🤑🤠😈👿👍🏻👎🏻👊🏻🙌🏻👏🏻🤝🤲🏻🤜🏻👌🏻👈🏻👉🏻✌🏻🤞☝🏻✋🏻🖐🏻🙏🏻👋🏻💁🏻‍♀️💁🏻‍♂️🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♂️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♂️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♂️