25 Şubat 2018

İyi Geceler ^-^

Herkese merhaba, yine ben!
Günlerce yazmayıp yazmayıp bir gün de 2 yazı paylaşmam çok sinir bozucu olabilir, kusuruma bakmayın.

Bugün bu saatte sizlerle bu gönderiyi paylaşmak için çok mantıklı 2 sebebim var. İlk olarak siz sevgili arkadaşlarıma, kardeşlerime, abilerime ve ablalarıma iyi geceler dilemek istiyorum. Huzur dolu ve güzel bir geceniz olsun ^^


Bu gönderiyi paylaşmamın ikinci nedeni ise sahip olduğum bir huy. Bu huyum ki: güzel bir şarkı keşfettiğimde herkesle paylaşma isteğim. Güzel bir şarkı buluyorum ve istiyorum ki o şarkıyı herkes dinlesin. Herkes benim hissettiğim gibi hissetmese de bir şeyler hissetsin, sonra o şarkıyla ilgili konuşalım.

Eğer siz de geceleri benim gibi şarkı dinleyerek uykuya dalmayı sevenlerdenseniz bu gece bu şarkıyı da çalma listenize alın :)

Sonra da şarkıyla ilgili hislerinizi benimle paylaşın, bakalım aynı şeyleri mi hissetmişiz veyahut benim göremediğim ne görmüşsünüz/sizin göremediğiniz ne görmüşüm bunları konuşalım :)

Herkese iyi geceler, tatlı rüyalar 

İşte o şarkı...

Her zaman ki gibi bir Cem Karaca şarkısı...

6 yorum:

 1. Kamer'ciğim bir günde 2 paylaşım ne ki? Ben az önce geçtim bilgisayarın başına ve ismi lazım değil bir sevgili arkadaşım (bana yorum yapan, benim de kendisine yorum yaptığım arkadaşlarımdan değil yani sadece öylesine karşılıklı takibe alıyoruz ya blogları ama o kadarla kalıyor) 30'a yakın paylaşım yapmış, okla iniyorum aşağı iniyorum aşağı bitmiyor!!!:((( okuma paneli mi diyoruz, akış mı diyoruz işte sırf onun paylaşımlarıyla dolu...:(((yani özür dileme:)))

  Şarkıyı bir ara dinleyeceğim söz ama önce ekmek almam lazım, daha çay içeceğim öğle olmuş...:((
  Sevgiler:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahh öyle yapanlara sinir oluyorum, bir keresinde temamı değiştirdiğimde akış benim paylaşımlarımla dolmuştu çok utanmıştım '^-^ Ama benimkisi yanlışlıkla, sistem yüzünden olan bir hataydı, öyle peşpeşe paylaşım yapanlar gerçekten sinir bozucu...

   Bugün pazar ablacım, çok da güzel kar atıştırıyor, karı izleyerek ve çay içerek şarkıyı dinlemek bana ayrı bir huzur verdi, sana da öneririm :)

   Güzel pazarlar, mutlu günler dilerim ^-^

   Sil
 2. Yorum girmiştim bu yazıya ama gelmedi sanırım bir hata oluştu sonra gönderdi dedi ne oldu anlamadım. Kusura bakma canım, geldiyse sorun yok, gelmediyse tekrar yazarım :D

  YanıtlaSil
 3. Yok canım ne kusuru , bazen oluyor böyle🙄
  Yorum gelmedi maalesef.. ama şarkıyı dinlediyseniz düşüncelerinizi çok merak ettim şimdi ^-^ 😇

  YanıtlaSil
 4. Dur bakayım ne yazmıştım :D
  Cem Karaca zaten çok ama çok iyi bir sanatçı, onun sesi ve müziği gibi hiçbir şey beni oturduğum yerden çok uzaklara götürmüyor, düşündürmüyor. Bir o, bir Barış Manço bir de Neşat Ertaş. Çok değerli sanatçılardı hepsi. Arada bir onların müzik günü ilan edip tüm gün onları dinliyorum :)
  Yazıların okuma listesine düşme konusunda da, ben de alan adı değiştirdikten sonra site içi linklerimi güncelleyeyim derken tüm yazılarımı spam geçmişim okuma listesinde. Bir keresinde de kendi kendi blogger seçtiği rastgele eski 5 yazımı email abonelerime göndermiş, çok komik olmuştu. İnsanlar yeni yazdım sanmıştı falan :D Ben de o yüzden kendi kendime takibe aldım ki, bakıyorum bazen güncellemem gerektiğinde yazıları spam oluyor mu diye :D
  Herkesin başına geliyor yani, hiç canını sıkma :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahh bayılırım Barış Manço'ya. Neşet Ertaş da annemin babası kadar sevdiği bir şarkıcıdır tüm şarkılarını bilirim annem sağolsun.. Hepsi çok değerli sanatçılardı nur içinde yatsınlar..
   Ayrıca müzik günü fikri güzelmiş çok sevdim :)

   Ahahah teşekkür ederim öyle olunca gerçekten çok sinir bozucu oluyor ya ama ne yapalım sistemin hatası :)
   Yorum için çok teşekkür ederim, sevgilerle ^-^

   Sil