26 Şubat 2018

Kişilik Testi Cevapları

MİM etkinliğinde sorduğum soruların ne anlama geldiğini artık sizlerle paylaşayım :) Benim verdiğim cevaplardan örneklerle anlattım, o yüzden yazımı okumak isterseniz tık tık


Ayrıca cevapları paylaşmadan önce söylemek istediğim birkaç şey var. İlk olarak söylemek istediğim, bu mimi yapmayanlar ve yapmak üzere mimlenmiş olanlar lütfen cevapları okumasın yoksa tüm eğlencesi kaçar. 


Diğer söylemek istediğim şeyler ise:
Birincisi bu test tanıdığım çoğu kişi için doğru çıktı. Yine de bunu eğlence için yaptığımızı unutmayalım :) İkinci olarak bu testi yakınlarınıza, eşinize(özellikle 4. soruyu :D), dostunuza, arkadaşlarınıza hatta ve hatta yeni tanıştığınız insanlara yaparak hem eğlenebilir hem de daha yakından tanıyabilirsiniz. Üçüncü olarak söylemek istediğim, MİM'de de belirttiğim gibi testi cevaplarken ''en sevdiğim hayvan köpek çünkü çok tatlı görünüyorlar'' diye cevapladıysanız bu sonuçlar size uymayacaktır. Çünkü mimde de belirttiğim gibi köpeğin fiziksel özelliklerini değil hangi kişilik özelliklerini sevdiğinizi söylemeniz gerekiyordu. Örnek olarak benim verdiğim cevaplara bakabilirsiniz. Son olarak söylemek istediğim ise, bu kişilik testini yapıp bloglarında paylaşanlar cevapları kopyala-yapıştır yapmak yerine benim bloguma yönlendirse çok iyi olur ^^ 
İyi eğlenceler ! ^^

down arrow ile ilgili görsel sonucu

1. Soruya verdiğiniz cevap sizin kendi kişilik özelliğinizi gösteriyor. Yani mesela ben kaplanı ailesine düşkün, efendi bir hayvan olarak tanımladım. Bu benim aileme düşkün olduğumu, efendi bir insan olduğumu gösteriyor.(cevapları bildiğim için kendimi övdüm sanmayın, cidden ilk başta ne cevap verdiysem yine o cevapları verdim :D)
2. Soruya verdiğiniz cevap sizin karşınızdaki insandan beklentilerinizi ortaya çıkarıyor. Yani mesela benim karşımdaki insan ayakları yere sağlam basan, hayata karşı bir duruşu olan birisi olmalı.
3. Soruya verdiğiniz cevap sizin hayata olan bakışınızı temsil ediyor. Yani mesela benim denizi zor ve mücadele edilesi olarak görmem hayatı da öyle gördüğüm anlamına geliyor.
4. Soruya verdiğiniz cevap sizin evliliğe olan bakış açınızı temsil ediyor. Benim bu konuda bir şey hissetmemiş olmamı o kadar iyi açıklıyor ki bu. Çünkü ben gerçekten de evlilikle ilgili hiç düşünmem. Ne iyi ne kötü hiçbir düşünceye sahip değildim bu konuda. Testte de cevabın doğru çıkması bu testin doğru olduğunu gösterdi bana.
5. Soruya verdiğiniz cevap karşıdaki insanların sizi nasıl gördüğünü temsil ediyor. Portakalla ilgili, dışında bir kabuk var ama içi dünyanın en güzel meyvesini barındırıyor demiştim. Demek ki insanlar beni içini dışına yansıtmayan, ama içi aslında güzel olan biri olarak görüyor :)    

    

                                      Evet siz ne düşünüyorsunuz ? Doğru çıktı mı sonuçlar :)
Kategori:

4 yorum: