14 Şubat 2018

Yılın En Komik Anısı

Daha geçen gün 2017 yılındayken bugün 2018 yılının 1,5 ayını geride bıraktık. Zamanın bu kadar hızlı geçtiğine şaşıyor insan.

Bugün ise 2018 yılının en komik anını yaşamış bulunuyorum. Bu konuyu açma sebebim de bu zaten. Hemen olaya geçeyim:

Güne yine her zamanki gibi kavga ve gürültüyle uyandım. Ama bu artık garip bir durum değil benim için. Çünkü zaten her günüm kavga her günüm gürültü. Huzurun olmadığı bir evde arada bir böyle güldüren olayların yaşanması iyi oluyor. Hiç değilse depom doluyor.


Bu akşam saat 6'da muafiyet sınavına gireceğim için öğleden sonraya kadar evdeyim.
Akşama kadar iyice dinlenmek adına yatarken annem odama geldi. Annem odama geldiğinde kardeşim annemi aradı ve dedi ki ''Sen bana ne yaptığının farkında mısın?'' Biz tabi şaşırdık. Annem lise 2'ye giden kardeşime ne yapmış olabilir? Annem ''Ne yapmışım?'' dedi ve telefon kapandı. Biz tabi iyice meraklandık n'oluyor diye. Arıyoruz arıyoruz telefonu meşgul çalıyor. Ki bu durum tamamen kardeşimin gerizekalılığı. Telefon ne zaman böyle yanlışlıkla kapansa hemen geri arar, e tabi karşı taraf da arayınca hat düşmez. Öyle olunca biraz bekleriz madem o da bizi arıyor, hadi arasın deriz ,1-2dk bekleriz aramaz, biz yeniden aradığımızda yine meşgul çalar! Cidden sinir bozucu bir durum.

Resim buradan alıntı
Her neyse tekrar geri ulaştığımızda durumu anladık. Kardeşim anneme dedi ki:
''Anne sen bana su yerine rakı vermişsin!''

Allahım gülmekten yerlere yattım! Rakıyı annem su şişesine koymuş ve bugün okula giden kardeşime su diye yanlışlıkla o rakıyı vermiş! Kardeşim diyor ki :
''Çikolata yemiştim sonra susadım su diye kafama dikmiştim sonradan fark ettim!!''
''Midem bulanıyor, ağzım rakı kokuyor kimseyle konuşamıyorum''

Allahım ben gülmekten ölüyorum tabi!! Annem pişman, annem üzgün, göreceksiniz :D


Dün de ne oldu biliyor musunuz? Ben dolaptan su şişesi aldım ve şişedeki su gözüme az geldiğinden damacanadan su dolduruyordum sonra bir baktım su bembeyaz oldu!  ''Anneeeğğ'' dedim. Meğer ben de diğer rakının olduğu su şişesini almışım. Sizin anlayacağınız 2 şişe rakı boşa gitti. İyi mi oldu, bence evet.

Ama anne sen de Allah aşkına bir daha öyle bir şey olduğunda el altına koyma gözünü seviyim :D

Ekleme (16:07) kardeşim okulda rahatsızlanmış, midesi bulanmış suratı falan kızarmış o yüzden taksiyle eve göndermişler :D

Bu da böyle bir anı oldu, güzel oldu :) :D

2 yorum:

 1. Hahahahahahhaha... ay çok tatlı bir annen var.. sevgilerimi söyle ve benim adıma teşekkür et.. nasıl güzel güldüm sayesinde :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahahah çok sevindim:)
   Ben teşekkür ederim, sevgilerinizi ve teşekkürlerinizi anneme ileteceğim :)
   İyi günler dilerim :)

   Sil