31 Mart 2018

Yürüyorum Adım Adım

Annemle babam evden gittiklerinden bu yana iyice asosyal oldum. En yakın arkadaşlarımdan dahi kaçıyorum. Neden bilmiyorum ama yalnız kalmak istiyorum.

Lakiiiiinnn

Bugün o asosyalliğimi yıkmak adına büyük bir adım attım. Üniversitenin Beşiktaş topluluğunun düzenlediği kahvaltı organizasyonuna katıldım. Hem de kiminle? Tabii ki kendimle! Yani tek başıma.. Ama allasen tanışma toplantısına arkadaşla mı gidilir ? Adı üstünde tanışma toplantısı.

Tanımadığın insanlarla tanışmaya gideceksin. Arkadaşınla gidersen onunla konuşmaktan yeni insanlarla tanışamazsın ki..İşte ben de bugün saat 9 buçuk gibi kalktım, hazırlandım 10.20'de otobüse bindim ve Kızılay'a gittim. Konur Sokakta Roxanne Pub denen bir yerde düzenleniyormuş kahvaltı.

''Ha iyiii Konur'u biliyorum zaten hemen bulurum'' diye düşünüyordum ama öyle olmadı!
Konur'u 3-4 kere boydan boya gezdim. Bir bakmışsın sağa doğru gidiyorum iki dakika sonra tekrar sola gidiyorum bir iki dakika sonra yine sağa gidiyorum! Ben bir insanı öyle 3-4 kere görsem

'kesin bombacı' derdim.

Konur'u 4-5 defa turladım ama bir türlü bulamadım. 'Amaan'' dedim ''Ben gidiyorum''. Tam metroya doğru gidiyordum ki ''Lan o kadar söz verdim gitmemek olmaz, son bir kere daha git bak'' dedim. Yine Konur'a gittim, navigasyonu da açtım ama yok! Bir türlü bulamıyorum! En son oradan birine sordum meğer sokakta değilmiş, Konur'daki bir binanın en üst katındaymış. O binaya bir girdim dedim

''Allahım yanlış yere mi geldim?''

Hani biz Beşiktaşlılara 'tinerci' diyorlar ya işte bir an kendimi cidden 'tinerci' gibi hissettim. Allahım o nasıl bir binadır? Eski, yıkık, dökük, yazılarla dolu, kimin girdiği belirsiz... Üniversiteli Beşiktaşlılar olarak oturup tiner miner çekicez sandım ama öyle değilmiş Allahtan. mö 10000 yılından kalma asansörle binanın en üst katına çıktığımda şaşırdım. Gayet güzel bir pub'dı. Baktım Beşiktaş kıyafetli kişilerde oturuyor, bende geçip oturuyordum ki biri bana seslendi:

-Aaa Kamerr!!

Bi baktım bizim bölümden arkadaşım Sivaslı! Kendisini hatırlamak isterseniz şu yazımı okuyabilirsiniz : Ulucanlar Cezaevi

-Aa Sivaslı!! dedim ben de :D

Yanı boşmuş gittim yanına oturdum. Aslında benim aklıma gelmişti. Her ne kadar tanışma toplantısına arkadaşla gitmeyi yanlış bulsam da onu davet edecektim. Ama unuttum.

O da yalnız gitmek istemiyormuş Fenerbahçeli bir arkadaşını çağırmış onunla gitmiş :D Geleceğini bilseydim birlikte giderdik falan dedi.

Neyse işte Sivaslıyla sözleştik artık tüm organizasyonlara katılacağız, maçlara falan gideceğiz. Benim için çok güzel oldu. Kafa dengi bir kız.Çok samimi değildik ama yavaş yavaş samimi olmaya başladık.

Kahvaltı çok güzel geçti. Yeni arkadaşlar edindim, yöneticilerle tanıştım, Sivaslıyla arkadaşlığımı ilerlettim... Benim için güzel bir gün oldu.

Asosyallikten kurtulmam adına benim için büyük bir adım attım. Adım adım da devam edeceğim!!!

8 yorum:

 1. Bombacı benzetmesi iyiydi Kamer, güldürdün beni :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :))) öyle ama ya cidden 3-4 kere aynı sokaktan geçtim :D

   Sil
 2. ay yaaa neyse ki binada kötü bişiler olmamış.

  YanıtlaSil
 3. Beşiktaş kahvaltısı diyince gözlerim kalp kalp oldu okurken daha ayrı ve bize özel bir şey bekliyordum ama güzel bir anı olmuş :) En güzel Beşiktaş'ın çocukları seve diyerek yorumumu sonlandırayım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynnnen öyle :) Aa belki Beşiktaşlı Bloggerlar buluşması falan yaparız bak çok güzel olurr. Böyle full Beşiktaşlılarla dolu bir masada oturmak, sohbet etmek çok keyifli olur [test edildi, onaylandı:D]

   Sevgilerimle ^-^

   Sil
  2. Vaaay varsa böyle bir olay katılabilirim. Beşiktaş grup samimiyeti kadar içten insanlarla hiç tanışmadım.:)

   Sil
  3. Bildiğim kadarıyla böyle bir şey yok ama blogger buluşmaları oluyor. Olur da denk gelirsek bol boş Beşiktaş muhabbeti yaparız artık ^-^

   Sil