8 yorum
 1. Kamer'ciğim ellerine,yüreğine sağlık. Öyle güzel bir hazırlıkla yapmışsın ki mim'ini hayran kaldım. Bana ikinci kez katlanabilirler mi bilemiyorum valla. Ama söz senin hazırladığın orijinal bir mim'de ilk cevaplayanın olmaya gayret edeceğim inşallah :)) :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahahah teşekkür ederim :) Yaaa kusura bakma hiç bakmadan mimledim:(((( Hemen bakıyorum senin yaptığın mime ^-^

   Sil
 2. Kameerrr sen ne yapmışsın, yine değişmiş tema. Bu seferki de yine güzel olmuş. Sayfaları da sevdim. Hadi bakalım :)
  Teşekkür ederim beni de mimlediğin için. Bu mim sırada en yakın sürede yapacağım :) Cem Yılmaz reklamını unutmuştum sayende hatırladım. Ne güzel reklamdı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederimm :) Yaa evet maymun iştahlılık vücut bulsa gelip benim vücudumu bulurdu herhalde :D Ama yok ya bu temayı değiştirmeyeceğim(dedi ve yine değiştirdi :D)

   Evett gerçekten çok güzel reklamdı ^-^ Yalnız Ajda Pekkan yine aynı valla yaşlanmıyor kadın o_o

   Tekrardan teşekkür ediyorum, sevgilerimle ^-^

   Sil
 3. Çok güzel olmuş Kamer'ciğim, eline sağlık, beni de mimlemişsin teşekkürler ki, zaten halihazırda yaptım ben bu mimi. Sayfamda var:)))Belle mimlemişti o zaman yapmıştım canım. Sevgiler:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahhh ablacım bende kafa falan kalmadı yemin ediyorum '^-^ Osmanlıcaydı Arapçaydı Farsçaydı Yunancaydı derken aklımın bir yarısını kitap sayfalarında bıraktım :D
   Lütfen kusuruma bakma, bu ara blog ziyaretlerimi pek yapamıyorum :( Yıldız'ı da mimlemiştim ama o da yapmış mesela :(
   Allah aklımı fikrimi en kısa zamanda bana geri versin ne diyeyim :))

   Yorumun için çok teşekkür ediyorum.
   Sevgilerimle ^-^

   Sil
 4. Heyoooo, sonunda gelebildim! Öncelikle mimi yaptığın için teşekkür ederim :) Valla hepsi birbirinden güzel. Hazlı ve Öfkeli en sevdiklerimdendir :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ne demekk asıl ben teşekkür ederim mimlediğin için :)) Çok güzel bir mim oldu yaparken çok eğlendim gerçekten, tekrardan ellerine sağlık :)
   *Batesmotelpro candır :D

   Sil

Kullanmak istediğiniz emojiyi kopyalayıp yapıştırabilirsiniz ^^

😀😃😄😁😆😅😂🤣☺️😊😇🙂🙃😉😌😍😘😗😙😚😋😛😝😜🤪🤨🧐🤓😎🤩😏😒😞😔😟😕🙁☹️😣😖😫😩😢😭😤😠😡🤬🤯😳😱😨😰😥😓🤗🤔🤭🤫🤥😶😐😑😬🙄😯😦😧😮😲😴🤤😪😵🤐🤢🤮🤧😷🤒🤕🤑🤠😈👿👍🏻👎🏻👊🏻🙌🏻👏🏻🤝🤲🏻🤜🏻👌🏻👈🏻👉🏻✌🏻🤞☝🏻✋🏻🖐🏻🙏🏻👋🏻💁🏻‍♀️💁🏻‍♂️🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♂️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♂️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♂️